logo  

 

Okrašlovací spolek ve Znojmě







            kultura a vlastivědné práce 
            architektura a památková péče

            ekologie a tvorba krajiny  
            vedení dětí, mládeže i dospělých k trvalým kulturním a duchovním hodnotám
                                                            ...  více

Ocenění OS za rok:

            1. Mgr. Jiří Ludvík a občanské sdružení Znojemský hudební festival
            2Spolek přátel Hroznové kozy                           
            3. Občanské sdružení CLARY                         
            4. Sdružení vlastníků domu Rudoleckého č. 3              
            5. P. Oldřich Máša                        
            6. Eman Macoun starší
            7. Zdeněk Balík in memoriam          

více

             1. Asociace Iuvenes Znoyem                      
             2. Mgr. Martin Markel, Ph.D.
                      
             3. MUDr. Karel Fila in memoriam a Václav Pavlík 
 
 
  více
             1. Mgr. Pavel Smutný                      
             2. Josef Vlasák
                      
             3. Iveta Gábrišová 
       

více

             1. Miloslava Klimtová
             2. Jiří Svoboda
             3. Jan a Dana Drozdovi
             4. Ing. Arch. Blanka Rudolfová in memoriam

více

          pozvánka na  udílení cen za rok 2009

           1. Bohumil Švec
           2. Klub vojenské historie ve Znojmě
           3. Alžběta Brzkovská
           4. Jiří Zahradníček
           5. Lenka a Otakar Babůrkovi
                                                                              více

          pozvánka na udílení cen za rok 2010

           
1. prof.ing. Jiří Ševčík
           
2. Mgr. Ivo Bílek
           
3. Nadace pro obnovu církevních památek děkanství znojemského
           
4. Pavel Matyasko, in memoriam
                                                                             více  
          pozvánka na udílení cen za rok 2011
                
           1. Alexander Walter
           2. František Horák
           3. Antonín Valena
           4. Ing. Jakub Jiral, in memoriam
                                                                           
více  

          pozvánka na udílení cen za rok 2012 
          
           1. Mudr. Vladimír Slezáček
           2. Jana Pekárková
           3. Britští přátelé českých památek        
                                                                          více

        

          pozvánka na udílení cen za rok 2013 
          
           1. Společnost Charlese Sealsfielda
           2. Společnost vinařů VOC Znojmo
           3. PhDr. Jiří Červenka       
                                                                          více

        

     
          pozvánka na udílení cen za rok 2014 
          
           1. Vladislav Rakušan, in Memoriam
           2. PhDr. Jan Kozdas
           3. Rodina Molíkova  
           4. Rodina Zmekova   
                                                                          více


          pozvánka na udílení cen za rok 2015 
          
           1. Manželé Miroslava a Karel Janíčkovi
           2. Spolek Umění do Znojma
           3. Vinařství rodiny Špalkovy  
           4. Karel Jakl    
                                                                          více
               

          pozvánka na udílení cen za rok 2016 
          
           1.Soubor Dyjavánek
           2. PhDr. Willi Türk
           3. Divadelní studio Martiny Výhodové 
          
                                                                          více